Podstawowa opieka zdrowotna

Jesteśmy do Państwa dyspozycji już od 2002 roku, codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Zapewniamy Państwu dostępność usług zarówno internistycznych jak i pediatrycznych. Nasi lekarze wraz z zespołem pielęgniarskim dbają o to, aby każdy z Państwa otrzymał profesjonalną i miłą obsługę na najwyższym poziomie.

W ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej dostępny jest dla Państwo szeroki wachlarz darmowych badań diagnostycznych. Współpracujemy w tym zakresie z najlepszymi laboratoriami w regionie. W trosce o Państwa zdrowie, nasz zespół lekarski często zaleca wykonanie podstawowych badań. Na Państwa życzenie, odpłatnie, zlecimy naszym Partnerom również wykonanie nietypowych i niestandardowych badań z zakresu specjalistyki lekarskiej.

Jesteśmy jednym z nielicznych ośrodków w regionie, który za najważniejsze w swojej działalności uznaje dobro Pacjenta. Dlatego tez postaramy się zrobić wszystko, abyście byli Państwo wysoce zadowoleni z jakości świadczonych przez nas usług.

Serdecznie zapraszamy do naszego Centrum i skorzystania z oferowanej przez nas Podstawowej Opieki Zdrowotnej.


Array