Personel Centrum Zdrowia NZOZ Twój Partner:

Krzysztof Piasecki – lekarz POZ

Rocznik 1968. Specjalista pediatra. Studia ukończył na Akademii Medycznej w Gdańsku. Pierwszy i drugi stopień specjalizacji ukończył szkoląc się i zdobywając doświadczenie w takich ośrodkach jak: Instytut Matki i Dziecka w Warszawie oraz Wojewódzki Szpital Dziecięcy w Olsztynie itd. Od 2002 roku współzałożyciel i współwłaściciel przychodni Twój Partner.

Niezwykły człowiek i lekarz. Osoba o wyjątkowej otwartości na drugiego człowieka. Swoim optymizmem i uśmiechem zaraża wszystkich wokół. Ponadto lekarz obdarzony unikalną intuicją i wyczuciem potrzeb Pacjenta. Zawsze ciepły i serdeczny z pasją tłumaczący Pacjentom zalecenia i wskazania, by poczuli się błyskawicznie lepiej.

Pasjonat sportu i zdrowego trybu życia. Kocha pływanie i nordic walking. Dużo podróżuje wraz z żoną w poszukiwaniu nowych miejsc do aktywnego wypoczynku.

Piotr Sturlis - lekarz POZ

Rocznik 1966. Specjalista pediatra oraz lekarz rodzinny. Studia ukończył na Akademii Medycznej w Białymstoku. Pierwszy i drugi stopień specjalizacji ukończył szkoląc się między innymi w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie i Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Wieloletni ordynator oddziału dziecięcego Powiatowego Szpitala w Lidzbarku Warmińskim. Od 2002 roku współzałożyciel i współwłaściciel przychodni Twój Partner.

Duża indywidualność. Człowiek o olbrzymiej wiedzy i przenikliwym analitycznym umyśle. Osoba obdarzona unikalną umiejętnością współodczuwania i emanująca spokojem. Z pasją stale poszerza swoją wiedzę, służąc Pacjentom. Prawdziwy lekarz z powołania.

Kocha muzykę. Doskonale gra na pianinie i śpiewa. Oddany tata i opiekuńcza głowa rodziny

Krzysztof Trzęsicki - lekarz POZ

Rocznik 1955. Lekarz chorób wewnętrznych. Studia ukończył na Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalizację uzyskał szkoląc się i zdobywając doświadczenie w Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. Wieloletni lekarz wojskowy przy Jednostce Wojskowej w Lidzbarku Warmińskim na stanowisku starszego lekarza pułku.

Osoba o bardzo dużym doświadczeniu i doskonałym wyczuciu medycznym. Ceniony wśród Pacjentów za swój konkretny i ciepły styl komunikowania się oraz trafne diagnozy i skuteczne zalecenia. Bardzo uporządkowany i systematyczny. Kochający stabilność i szczerze oddany pacjentom. Lekarz  na którym zawsze można polegać.

Interesuje się kynologią. Jest wielkim miłośnikiem Rottweilerów. Zakochany kierowca Audi i zagorzały kibic Formuły 1. Kolejny ponadprzeciętny głos w naszym zespole. Bardzo lubi pływanie i długie spacery po świeżym powietrzu z żoną.

Katarzyna Kożurno - lekarz POZ

Rocznik 1961. Lekarz specjalista chorób zakaźnych i medycyny paliatywnej. Studia ukończyła na Akademii Medycznej w Białymstoku. Specjalizacje uzyskała szkoląc się i zdobywając doświadczenie w znanych ośrodkach medycznych w Białymstoku, Elblągu, Poznaniu, Gdańsku i Krakowie.

Lekarz o wieloletnim doświadczeniu w pracy zarówno w warunkach szpitalnych jak i podstawowej opieki zdrowotnej.

Osoba o wyjątkowej empatii i ujmującym, serdecznym sposobie bycia. Ceniona za ciepło, otwartość i absolutne poświęcenie się dla Pacjenta. Zawsze uśmiechnięta, z pełnym zaangażowaniem i oddaniem rozwiązuje wszelkie problemy zdrowotne swoich Pacjentów. Kolejny przykład prawdziwego lekarza z powołania.

W wolnym czasie fotografuje, by podkreślić piękno człowieka i natury.

Zespół pielęgniarski

Nasz absolutny filar i cudowne wsparcie zespołu lekarskiego. Osoby o olbrzymim doświadczeniu w pracy w warunkach szpitalnych oraz podstawowej opieki zdrowotnej. Zespół, dla którego Pacjent i jego dobro stoi zawsze na pierwszym miejscu. Dlatego zaangażowanie i poświęcenie dla Pacjenta jest dla nich oczywistością. Zawsze ciepło i serdecznie, z dużym zrozumieniem i empatią dbają o zdrowie i dobre samopoczucie naszych Pacjentów.

Rafał Malinowski – Dyrektor ds. ekonomiczno-administracyjnych

Rocznik 1974. Magister inżynier Zarządzania i Ekonomii. Studia ukończył na Politechnice Gdańskiej. Pracę dyplomową bronił na Wyższej Szkole Technicznej w Stralsundzie (Niemcy). Doświadczenie z zakresu finansów i zarządzania zdobywał pracując na stanowiskach kierowniczych w wielkich korporacjach międzynarodowych w kraju i zagranicą.

Osoba o dużej dojrzałości i bogatym doświadczeniu życiowym. Jak sam mówi, człowiek na najlepszej drodze do bycia sobą. Spokojny i wrażliwy, otwarty na drugiego człowieka i szczery, doskonale rozumiejący i umiejętnie kształtujący relacje międzyludzkie.

Poliglota o szerokich zainteresowaniach. Uwielbia sport. Chętnie zgłębia tajniki funkcjonowania ludzkiego umysłu i technologii komunikacyjnych. Certyfikowany przez samego Richarda Bandlera jako Zaawansowany Master Programowania Neurolingwistycznego (NLP).


Array