Opinie

Ireneusz Konikiewicz

Irek Konikiewicz i Marcin Woźniak

Jestem po kilku operacjach kręgosłupa. Sytuacja z moim zdrowiem była już stabilna. Stało się, że miałem wypadek samochodowy, zostały uszkodzone stawy biodrowe, staw barkowy oraz odcinek lędźwiowy i szyjny kręgosłupa. Na rehabilitację rządową nie mogłem liczyć (finansowana przez NFZ). Trafiłem do Pana Marcina Woźniak. Na pierwszych zajęciach zrozumiałem, że trafiłem na bardzo pomocnego terapeutę. Byłem w kilku ośrodkach rehabilitacyjnych lecz takiego zaangażowania i pomocy jaką uzyskałem od Pana Marcina tam nie doświadczyłem.

Pan Marcin wg mojej oceny posiada bardzo dużą wiedzę z zakresu anatomii człowieka i jeśli podejmie się zadania zrealizuje go na ocenę bardzo dobrą. Po zabiegach, które spędziłem z Panem Marcinem bóle ustąpiły prawie całkowicie. Nie odczuwam bólu głowy (było promieniowanie od odcinka "C" kręgosłupa). Lewej ręki nie mogłem podnieść do góry i odczuwałem silny ból karku. Teraz nie odczuwam bólu i wszystkie ruchy mogę wykonywać. Częściowo ustąpiły bóle kończyn dolnych. Było promieniowanie do obu kończyn z silnym bólem. ból i promieniowanie ustąpiły, czasami doświadczam niewielki ból i promieniowanie kończące się na pośladku lewej kończyny. Pan Marcin zachęcił mnie do kontynuowania ćwiczeń w klubie KINETIC w Olsztynie. Propozycję przyjąłem i tego nie żałuję. Uczęszczam regularnie na zajęcia i czuję, że jest to strzał w "DYCHĘ". Ćwiczę tam pod okiem Pana Marcina i jestem mu bardzo wdzięczny za okazaną mi pomoc.

Irek Konikiewicz

Podziel się swoją opinią

Prześlij nam swoją opinię na temat naszych usług. Pojawi się ona na tej stronie po akceptacji administratora serwisu.Array